Zajęcia z języka angielskiego są codziennie.

Wprowadzenie małych dzieci w świat języka angielskiego realizowane jest w formie zabawy, która jest podstawową formą aktywności przedszkolaka. „Total immersion” – zanurzenie się w języku obcym odbywa się przez stosowanie różnorodnych form i metod nauczania. Podczas zajęć zapewniamy maksymalny kontakt z językiem dzięki stosowaniu „classroom language” i „social language”. Do nauki wykorzystujemy również techniki teatralne, krótkie scenki, dialogi i odgrywanie ról. Wprowadzamy dzieci w świat bajek w języku angielskim.

Słowo od lektora:

„Ciekawe zajęcia wykorzystujące różne formy aktywności, dobra zabawa, poczucie bezpieczeństwa, oraz uśmiech dzieci to podstawowe zasady mojej pracy.

Sukcesy moich uczniów są moimi sukcesami a ich postępy dają mi nieustanną motywację do wprowadzania ich w ciekawy świat języka angielskiego.”