Opinie rodziców

[trx_testimonials  style=”3″ controls=”on” interval=”7000″ width=”700px”]
 • Serdecznie dziękujemy za profesjonalną opiekę, rodzinną atmosferę, cierpliwość i serce okazane naszej córce, zarówno przez personel dydaktyczny jak i pomocniczy w ciągu tych ważnych dla nas 4 lat. Dziękujemy za wzruszenia i cudne wspomnienia, która Julka będzie mieć przez całe życie. Wasza praca jest nieoceniona.
  Joanna i Paweł, rodzice Julii
 • Ida spędziła w tym przedszkolu 4 wspaniałe lata. Razem z wychowawcami przeszliśmy długą drogę od małego, jeszcze niesamodzielnego dziecka do mądrej, wierzącej w siebie osóbki gotowej zmierzyć się z trudami dalszej edukacji. Dzięki codziennemu zaangażowaniu personelu, mądremu podejściu i ciepłej atmosferze dzieci mogą w pełni rozwijać swoje umiejętności. Będziemy długo wspominać te beztroskie lata. Dziękujemy za wszystko!
  Urszula i Witold, rodzice Idy
 • Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę nad naszą córką Agatką. Cenimy sobie wielce zaangażowanie wychowawców i p. Dyrektor w znakomitą organizację placówki.
  Znakomite zajęcia dodatkowe rozwijają zdolności dzieci i rozbudzają zainteresowania. Małe grupy sprzyjają poświęcaniu uwagi każdemu dziecku indywidualnie. Posiłki serwowane dzieciom nigdy nie budziły naszych zastrzeżeń. Doświadczenia nasze i naszego dziecka zawsze będą pozytywne i ciepłe. Cieszymy się, że pierwsze lata edukacji nasza córka spędziła w tym przedszkolu.
  Beata i Zygmunt, rodzice Agatki
 • Bardzo dziękuję za opiekę nad Natalką i Kamilką. Dziękuję za wzruszenia i wspaniałe wspomnienia dla mnie i moich córek.
  Iwona, mama Natalki i Kamilki
 • Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i nauczycielom Bajkowego Przedszkola w Raszynie za troskliwą opiekę nad dwojgiem naszych dzieci i profesjonalizm w oddziaływaniach pedagogicznych. Życzymy jednocześnie dalszych sukcesów w pracy. Z wyrazami szacunku,
  Mirosława i Ali
 • [/trx_testimonials]