Nasze przedszkole

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Witamy wszystkich w Bajowym Przedszkolu!

Bajkowe Przedszkole jest pierwszą niepubliczną placówką założoną w 2002 roku w podwarszawskim Raszynie. Działamy na podstawie Wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Gminy Raszyn.

Jesteśmy kameralnym przedszkolem, przyjaznym dzieciom, rodzicom oraz pracownikom. Zaprasza wszystkich w godzinach od 7:00 do 18:00 przez cały rok, również w miesiącach wakacyjnych.

Całość terenu przystosowana jest do prowadzenia działalności przedszkolnej zgodnie z wszelkimi normami. Wszystkie zabawki znajdujące się w przedszkolu posiadają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Posesja jest ogrodzona i monitorowana 24 godziny na dobę.

Mamy do zaoferowania Państwa pociechom przestronne, jasne sale zajęciowe oraz specjalnie zaadoptowany do potrzeb dzieci ogród, który zapewnia maluchom dobrą zabawę i ruch na świeżym powietrzu. Stwarzamy warunki pełnego rozwoju dla każdego dziecka.

Grupy wiekowe w naszym przedszkolu:
  • Krasnoludki (2 – 4),
  • Skrzaty (4 – 5),
  • Elfy (5 – 6).
    Język angielski jest prowadzony codziennie w każdej grupie wiekowej!
    W ramach opłaty podstawowej zapewniamy:
  • wykwalifikowany personel pedagogiczny,
  • małe grupy wiekowe,
  • program nauczania „W kręgu zabawy” zgodny z aktualną podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej,
  • pomoce edukacyjne oraz zabawki posiadające certyfikaty,
  • koncerty muzyczne,
  • teatrzyki,
  • wycieczki do teatrów,
  • wycieczki edukacyjno-rekreacyjne,
  • imprezy i prezenty dla dzieci,
  • pięć posiłków dla dzieci,
  • stałą opiekę psychologa,
  • rytmikę dwa razy w tygodniu,
  • karate 2 razy w tygodniu,
  • zajęcia plastyczno-techniczne,
  • gry i zabawy w naszym „bajkowym ogrodzie” profesjonalnie wyposażonym w odpowiedni sprzęt,
  • teren monitorowany 24 godziny na dobę,
  • przedszkole czynne 12 miesięcy w roku.
    Do wyboru przez rodziców ofertę zajęć dodatkowych:
Nasz bajkowy domek
Myjemy ręce przed każdym posiłkiem
Uczymy się
Jemy smaczne rzeczy

Prawo ochronne
Znak BAJKOWE PRZEDSZKOLE jest chroniony prawnie na podstawie świadectwa ochronnego nr 193484, wydanego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Prawo ochronne trwa od 26.09.2005 r.